JP-Networks s.r.o.

JP-Networks s.r.o.

Poskytované služby


Ve společnosti JP-Networks s.r.o. se zaměřujeme na služby v oblasti dodávek komplexních ICT řešení (architektura, design, konzultace, implementace, správa, školení), IT outsourcing, kamerové systémy, a dohledová centra.

Všechny služby poskytujeme našim zákazníkům jako komplexní řešení. 

Díky menšímu, úzce spolupracujícímu týmu, přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně a neschováváme se za anonymitu společnosti. Každý náš zákazník má svého vlastního „patrona“, který se stará o všechny jeho požadavky a pomáhá při řešení nejrůznějších problémů. 

Ačkoliv dbáme na všechny standardy (ITIL atp.), je pro nás požadavek zákazníka vždy na první místě, ať je přijatý jakoukoliv formou, bez přebytečné byrokracie. 

Zákazníkům na míru

Hlavní poskytované služby

IT outsourcing

Pro Vaši společnost zajistíme kompletní outsourcing Vašeho interního IT, tedy správu vaší sítě, uživatelských stanic, serverů, tiskáren a dalších IT zařízení, které potřebujete ke své práci.

Infrastruktura

Provádíme návrh a správu počítačových sítí, zajišťujeme plánování a provoz cloudových služeb, a to jak v hybridním, tak i plně cloudovém prostředí.

Kamerové systémy

Zaměřujeme se na návrh, instalaci a servis IP kamerových systémů. Zároveň nabízíme i možnost pronájmu systému (například pro dohled nad stavbou vašeho domu) a možnost vytvoření časosběrného videa (včetně zajištění úložiště a závěrečné úpravy videa).

Dohledová centra

Zabýváme se nejen provozem dohledových center, ale i jejich návrhem, instalací a optimalizací servisních procesů dle souboru praxí prověřených konceptů a postupů ITIL.

Školení

Pro své zákazníky nabízíme také pravidelná individuální školení v oblastech IT. Nabízíme jak základní uživatelská školení, tak i školení pro pokročilé uživatele, či administrátory.

NAŠI

PARTNEŘI