JP-Networks s.r.o.

JP-Networks s.r.o.

Virtualizace a Cloud

Virtualizace

Virtualizace samozřejmě není nutná pro každé řešení, pokud však máte již střední a větší business, tak je již na zvážení, jak využíváte IT zdroje a zda se Vám již nevyplatí lepší utilizace HW vybavení oproti neustálému čelení požadavků různých zaměstnanců. 

Virtualizace je výhodná pro využití optimálního výkonu pro jednotlivá serverová řešení různých aplikací. Není nutné nakupovat pro každou aplikaci jeden fyzický server, nýbrž je zde tato možnost virtualizace a tím se dostanete do nového prostoru, kde nevyhazujete zbytečně za nový hardware pro každý projekt. 

Cloud

Vy ještě nejste v cloudu? Možná se bojíte jako spousta dalších, že svoje data svěříte někomu dalšímu a ten je zneužije proti vám. Tyto obavy jsou ale zbytečné

Cloud slouží pro vysokou dostupnost dat kdekoli se právě nacházíte. Podmínky jsou nastaveny tak, že vaše data jsou víc v bezpečí, nežli ve flash disku ve vaší kapse. Ten se může ztratit nebo být i lehce ukraden oproti našemu cloud řešení, které je bezpečné a takováto ztráta dat nehrozí. Nezmiňujeme ani spolehlivost hardware zařízení určených pro ukládání dat, která jsou běžně používána. S cloud řešením je garantovaná vysoká dostupnost dat.  

Vzpomínáte si, jak jste měli mít prezentaci nebo přinést podklady, které jste si připravovali doma nebo kdekoli jinde a bohužel jste si je zapomněli? S cloudem se vám toto nestane, stačí mít připojení na internet a máte vyhráno.